Найбільший стоматологічний
хаб в Україні
двічі на рік ми збираємо стоматологів з усієї країни
25 березня Кабінет міністрів України офіційно анонсував запровадження режиму надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24 квітня на всій території України. Офіційний документ розміщено на сайті на сайті Кабінету Міністрів.

Відповідно до цього рішення повідомляємо, що International Dental Forum (IDF весна) перенесено на 7 - 9 жовтня 2020 на дати проведення осіннього IDF.

Всі придбані вхідні квитки на виставку і попередні електронні реєстрації відвідувачів залишаються дійсними, і їх можна буде використовувати в дати перенесених заходів. Найближчим часом ми підготуємо детальні інструкції для учасників виставки розмістимо на сайті та надішлемо на пошту.

Щиро віримо в те, що заходи, вжиті для боротьби з поширенням вірусу, будуть ефективними, та найближчим часом всі ми повернемося до нашої щоденної роботи і бізнес-процесів.

Переконані, що після закінчення карантинного періоду, ключовим завданням бізнесу буде відновлення нормальної діяльності і подальший розвиток. Одним із основних інструментів є участь в міжнародних професійних виставках. Адже саме в ці 3 дні на одному майданчику зустрічаються імпортери, виробники, дилери та дистриб'ютори, укладаються контракти з новими постачальниками і переглядаються існуючі домовленості. Наразі всі наші зусилля і ресурси спрямовані на те, щоб перенесені виставки стали для вас ефективною платформою відновлення та розвитку вашого бізнесу.

Здоров'я вам та вашим рідним!

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!
УВАГА!
Якісний виставковий сервіс
Команда професіоналів міжнародного виставкового оператора надасть допомогу та підтримку у підготовці до виставки, допоможе реалізувати Ваші задуми та здивувати партнерів і гостей.
Індивідуальний підхід до потреб учасників
Комфортні умови для переговорів
Спеціально для наших учасників працює IDF-cafe. Ви зможете провести переговори за чашкою кави та прийняти важливих гостей.
Це і спеціальні умови для невеликих торговельних компаній, і допомога в організації презентацій та майстер-класів для відвідувачів.
Чому саме IDF?
Участь у International Dental Forum (IDF)— унікальна можливість представити Вашу компанію і продукцію на українському ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, вивчити кон'юнктуру та встановити міцні ділові стосунки!
Байєрська програма
Безкоштовний сервіс для пошуку закупівельників. Ми узгодимо зустрічі із закупівельниками на Вашому стенді заздалегідь.

Сервіс показав свою високу ефективність в рамках міжнародних виставок в Україні.Більше про сервіс→
Цільова аудиторія відвідувачів
Персональна рекламна компанія
Ми гарантуємо кожному учаснику інформаційну підтримку: пости у Facebook на сторінці форуму про ваші новинки, рекламу майстер-класів що відбудуться на Вашому стенді під час виставки. E-mail-розсилки з Вашими новинами на базу стоматологів.
Виставку відвідують більше 3000 фахівців. Програма виставки більш ніж з 40 подій об'єднує спеціалістів з усієї України і гарантує профільну аудиторію стоматологів і керівників, що готові фондувати у свій успіх.
Компанії, що вже підтвердили участь у виставці 2020:
Олексій Волкоморов - технічний менеджер
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 220)
Моб. +38 067 320 66 69
AVolkomorov @pe.com.ua
Контакти команди:
Інна Задорожня — директор форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua
Богдана Маєвська — маркетолог виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб.+38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua
Тетяна Демченко - координатор виставки
Teл. + 380 44 496 86 45 (вн. 313)
Moб. + 380 97 989 12 32
T.Demchenko@pe.com.ua
Ольга Веліксар - менеджер виставки
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 274)
Моб. +380 67 128 03 31
o.veliksar@pe.com.ua
Читайте нас у Facebook
або напишіть нам повідомлення
Більше інформації про участь зі стендом
Будь ласка, залиште свої контактні дані у анкеті. Ми обов'язково залефонуємо Вам протягом робочого дня
Компанія яку Ви представляєте
Як Вас звати?
Ваш е-mail
Контактний номер
Ваші дані будуть збережені організаторами виставки. Ми не передамо їх нікому!