Використання сучасних технологій в реабілітації військовослужбовців в зоні проведення ООС в рамках проекту СЛОН
3 жовтня у Києві
Про
конференцію
слово організаторам
Лікарі-стоматологи волонтери — найдієвіша структура стоматологічної допомоги нашим захисникам Вітчизни.

Власне завдяки їм тисячі і тисячі наших героїв отримали та отримуватимуть все найкраще, що є в стоматології, в той час, коли державна стоматологія розписалась у своєму безсиллі.

На сьогодні, завдяки таким потужним волонтерським об'єднанням, як БО «Благодійний фонд «Об'єднання волонтерів Запоріжжя», БО «Благодійний фонд «Укроп Дентал Запоріжжя», Волонтерська організація «Тризуб дентал» Благодійний фонд «Санація» та ін. в співпраці з Національною спілкою стоматологів України, військовими стоматологами, приватно практикуючими лікарями-стоматологами створені, як стаціонарні, так і мобільні стоматологічні комплекси, які забезпечують належну стоматологічну допомогу.
На даний час ми хочемо, щоб гасло «Все для фронту» звучало як «Все краще для фронту»!
Власне цьому принципу і буде служити проект «Слон» — високомобільний спеціалізований діагностично-лікувальний стоматологічний комплекс та проект «Слоненя» — високоспеціалізована зуботехнічна лабораторія. Ці два проекти дадуть змогу проводити високоточну діагностику, адже на борту буде комп'ютерний томограф, візіограф, а також надавати високоспеціалізовану допомогу, зокрема пародонтологічну, ендодотичну, хірургічну, реставраційну, імплантологічну, ортопедичну, ортодонтичну та, у разі необхідності, дитячу, проводити седацію та наркоз.

Для цього буде все необхідне обладнання, включно з мікроскопом, інструменти та матеріали. Наявність в зуботехнічній лабораторії сканера та 3D принтера зможе забезпечити швидке виготовлення тимчасових, постійних конструкцій та співпрацю через інтернет з провідними зуботехнічними лабораторіями України.

До цього проекту підключились провідні асоціації та спеціалісти. Під час конференції International Dental Forum, в якій будуть брати участь провідні фахівці з різних напрямків, буде проведено навчання з роботи у цих комплексах — від діагностики до високоспецалізованого лікування - імплантації та протезування.
Спікери конференції:
Андрій Пешко
лікар-стоматолог
Спеціалізація в ортопедичній та естетичній стоматологіі, імплантології. Післядипломне навчання в Канаді, College of Dentistry, University of Sascatchewan, Saskatoon та клінічне стажування Denta Care Group, Edmonton, Alberta. Професійне вдосконалення в клініках Німеччини, Італії. Стажування та клінічна практика в провідних клініках Москви. AACD ( American Academy of Cosmetic Dentistry). Автор та ведучий навчальних курсів Espertise «Естетичне цільнокерамічне протезування», «Функціональна оклюзія в эстетичній стоматологіі», Президент Української Академії Естетичної Стоматології (УАЕС). Головний лікар клініки «New Smile», м. Київ
Юрій Обухівський
Лікар стоматолог-хірург
Співзасновник Української Академії Пародонтологів (UAP), член правління (UAP), член Міжнародної команди Імплантогів (ITI SС Kiev Study Club Member) , член Асоціації Імплантологів України, член Української Академії Естетичної стоматології. З 2012 р. проводить теоретично-практичні курси у " Школі практичної стоматології України" і з 2016 р. в Українській Академії Пародонтології на теми: "Хірургічна пародонтологія", "Муко-гінгівальна хіркргія в імплантології", "Закриття рецесій на зубах і імплантатах" в Україні і закордоном. Постійно підвищує свій рівень за кордоном у спеціалістів світового значення . Дотримується філософії прогнозованої стоматології, яка базується на доказовій медицині
Максим Лєснухін
Стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог. Керівник клініки Натюрелле, г. Київ, спеціаліст з діагностики, планування і стоматологічна реабілітація пацієнтів будь-якої складності. Міжнародний експерт в області естетичного протезування на зубах та імплантатах. Автор і соавтор наукових статей та публікацій. Лектор та учасник міжнародних конгресів та симпозіумів
Мирон Угрин
к.м.н., доцент кафедри ортопедичної стоматології ЛДМУ ім. Данила Галицького, Президент Національної Спілки Стоматологів України, керівник «Центру стоматологічної імплантації та протезування ММ»
Христина Рижук
Лікар-стоматолог,
Член правління Української Академії Пародонтології, координатор молодіжної програми UAP-young
Олексій Красножон
лікар-ортопед,
засновник "Ideaclinic" у м. Київ. Закінчив 4 Київське медичне училище за спеціальністю зубний технік, стоматологічний факультет Київського національного університету ім. О.О. Богомольця. Постійний учасник стоматологічних курсів, семінарів, симпозіумів
Денис Подільчук
лікар-ендодонтист, заступник головного лікаря "Клініка Дубнової", співзасновник Української Ендодонтичної Спільноти. Активно цікавиться розвитком технологій мікроскопічної і неінвазивної стоматології. Денис є стоматологом-терапевтом, сертифікованим ендодонтом.
Стажувався у медичних центрах Європи, Китаю, Росії. Поєднує клінічний прийом із суспільною діяльністю. Викладає у рамках освітніх програм і майстер-класів , засновник тренінгу Service Day

Вадим Загородний
фіналіст українського фіналу Призма-чемпіонату 2006,. Переможець міжнародного Призма-чемпіонату 2008. Автор серії публікацій у спеціалізованих стоматологічних виданнях Дент Арт та Дента Клуб. Власник патенту на корисну модель «Нагрівач стоматологічних матеріалів». Постійно відвідує курси тематичного вдосконалення в Україні та закордоном. Автор курсу «Художня реставрація фронтальних та бокових зубів». Член Української академії естетичної стоматології. Приватна практика у м. Хмельницький.
Олег Кулигін
практикуючий лікар-ендодонтист,
кандидат медичних наук, член Американської асоціації Ендодонтистів, співзасновник «Українського ендодонтичної спільноти», приватна практика у м. Київ

Ігор Ященко
голова волонтерської організації «Тризуб Дентал», керівник проекту «Укроп-Дентал»
Володимир Студент
лікар-рентгенолог
Головний рентгенолог мережі Центр Медичної 3D Діагностики, член
Асоціації радіологів України, European Society of Radiology, International Association of DentoMaxilloFacial Radiology (IADMFR), Opinion leader Vatech.
Валерій Земка
керівник зуботехнічної лабораторії «Калібра»
Артем Похил
лікар-стоматолог-хірург-ортопед, головний лікар стоматологічної клініки "Ліра", "Ліра на Перемозі", м. Дніпро
Владислав Ісаков
Керівник компанії Ямамото Центр Україна - Консультант компанії Roland DG по дентальним рішенням в країнах Східної Європи
Олександр Коваль
Провідний спеціаліст 3-х європейських компаній: SEPTODONТ, MicroMega, DMG. Міжнародний лектор і автор ряду статей і публікацій в області ендодонтії. Керівник «Українського науково-методичного центру клінічної ендодонтії» при ІСАМНУ. Автор 5 патентів на винаходи в області ендодонтії. Президент УЕА.
Програма конференції:
Модератори: Ященко І., Похил А., Стефанів В.
Участь у конференції безкоштовна
Попередня реєстрація обов'язкова!
Усім учасникам конференції квитки на всі дні виставки Міжнародний Стоматологічний Форум 2018 у ПОДАРУНОК!
Ваше ім`я та прізвище
Контактний номер
Ваш e-mail
Ваша посада/фах
Будь ласка, вводьте повне ім'я та прізвище. Щоб прибувши на реєстрацію ми змогли підтвердити Вашу особу і знайти у списках. Дякуємо!
Організатори:
стоматологічна виставка
стоматологічна виставка
Tilda Publishing
Секретаріат НССУ,
Teлефон: + 38 032 251 25 41,
E-mail: dentalsociety.ua@gmail.com
Контакти: