Контакти


Інна Задорожня – директор форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 234)
Моб. +38 068 036 82 92
I.Zadorozhnya@pe.com.ua
Анастасія Куц - менеджер форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 273)
Моб. +38 067 101 02 65
A.Kuts@pe.com.ua
Богдана Маєвська - координатор форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 244)
Моб.:+38 093 611 01 44
B.Maevskaya@pe.com.ua
Рада Кішка- маркетолог форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 218)
Моб. +38 099 721 04 53
R.Kishka@pe.com.ua
Денис Мовчан – технічний менеджер
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 304)
Моб. +38 067 549 34 82
D.Movchan@pe.com.ua
Олександр Губенко - менеджер з міжнародних продажів форуму
Тел. +38 044 496 86 45 (вн. 225)
Моб. +38 063 942 88 25
O.Hubenko@pe.com.ua
СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ
У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАЖ