#IDF FreeDom
Ласкаво ходимо!
Відкриваємо для Вас найрізноманітніші куточки світу через 3D тури, онлайн-екскурсії, і відео-стріми з найцікавіших місць на землі
Колись у Тараса запитали, який досвід в його житті був найтравматичнішим? Він трохи подумавши відповів, що найжахливіший спогад - це відвідування Лувру у Парижі.

Ну звісно ж, не кожен інтелектуал витримає такий похід пішки. На ногах, мовчки, у натовпі. Туди ж можна зайти ОНЛАЙН!

Таку підбірку онлайн-турів Ви зможете глянути ось тут. Сікстинська капела, Музей Ватикану, Музей мистецтв у Відні, музей Ван Гога у Амстердамі, Смітсоновський музей американського мистецтва, Ермітаж.
Пізнай світ
1.
Компанія Google спільно з Міністерством культури України створила віртуальний тур в сім музеїв України з різних областей.
Віртуальна екскурсія організована трьома мовами - українською, російською і англійською. 360-градусні панорами дозволяють «прогулятися» музеями, зазиртути у будинки і подивитися експозиції.

Список музеїв в рамках проекту:
Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізька Січ - Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).
Пізнай Україну
2.
Ви чули про Ukraїner?
Це проект що покликаний відкрити справжню Україну. Відкрити для українців. Розказати про місця, про історію маленьких міст, про справи великих людей.

Це короткі відео-історії про те, чим насправді варто пишатися. Це люди які відкривають власну справу і вкладають душу. Це найцікавіша українська ініціатива з часів Революції Гідності.
Більше відео на каналі у YouTube
Звісно ж Google!
Проект компанії Google "Мистецтво і Культура" об'єднав сотні напрямків і тисячі тем. Ви можете дивитися оперу, розглядати картини з близька, слухати кращі концерти за всю історію. Вони навіть пропонують щодня відкривати для себе нову тему.

Ви можете налаштувати у додатку фільтри за своїми інтересами і отримувати свіженькі підбірки. Спробуйте і Вам бракуватиме годин у добі:))))
Хто на світі всіх розумніший і цікавіший?
Ми будемо доповнювати новими цікавими ресурсами цей перелік. Залишайтеся з нами!