2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ


2-4 Жовтня 2024 • Україна, Київ, МВЦ


Наймасштабніша стоматологічна подіяInternational Dental Forum повертається!

З 4 по 6 жовтня у Києві, в Міжнародному виставковому центрі, відбудеться головна подія року в стоматологічній галузі - VIII Міжнародна виставка International Dental Forum.
Понад 60 ключових виробників та імпортерів стоматологічної продукції та обладнання представлять новітні дентальні технології і матеріали. Практикуючі стоматологи матимуть змогу особисто протестувати новітні стоматологічні установки, придбати необхідні інструменти та ознайомитись з інноваційними матеріалами. Учасники виставки допоможуть створити проект нової клініки та підібрати надійне обладнання.
Відвідувачів чекає спілкування з керівним складом компаній, презентації новинок, майстер-класи на демо-зонах. На виставці можна буде придбати продукцію за найвигіднішою ціною, оскільки учасники готують унікальні знижки, які будуть діяти протягом трьох днів виставки.IDF Conference -освітня складова виставки, в рамках якої відбудуться семінари, курси та лекції практичної спрямованості, що відповідають запитам прогресивних лікарів. Заходи спрямовані на освітлення питань з організації стоматологічної допомоги, менеджменту, цифрової стоматології та успішні практики.
На IDF Space відбуватимуться відкриті лекції та практичні майстер-класи від професіоналів стоматології. Всі заходи виставки передбачають видачу сертифікатів, частина з них надає можливість отримати бали БПР.
Закупники продукції зможуть скористатись виставковою послугою "Байєрська програма" - безкоштовний сервіс, що полегшує пошук необхідних постачальників продукції.
Учасники і відвідувачі IDF високо оцінюють сучасний формат своєї галузевої виставки, сервіси та можливості для бізнесу та професійного розвитку.
Профіль «International Dental Forum»• Дата проведення: «International Dental Forum» – 4-6 жовтня 2023 року.• Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр., 15.• Організатори: Прем’єр Експо та Всеукраїнська асоціація імпортерів та виробників стоматологічної продукції ВА ІВСП • Понад 60+ учасників• 15+ науково-практичних заходів• 3000+ відвідувачів фахівців